Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 68 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 83 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zduńskiej Woli. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodził z powiatu pabianickiego.

- 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 87 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 51 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku.Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 55 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 63 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 64 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 81 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

W województwie łódzkim jest 1708 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 190 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

· Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 27455

· Liczba osób aktualnie zakażonych: 17580

· Liczba osób objętych kwarantanną: 28621

· Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2194

· Liczba osób, które wyzdrowiały: 9453

· Liczba osób, które zmarły: 422

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3207.

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 27455.