Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 51 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 66 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 67 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. WAM w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 68 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 69 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 75 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 77 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Kępnie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego.

- 79 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 81 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

- 84 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łaskiego.

- 92 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 59 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 60 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 66 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 69 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 69 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zduńskiej Woli. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 76 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 85 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pabianicach. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

- 85 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 88 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu rawskiego.

- 89 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

W województwie łódzkim jest 936 kolejnych zakażeń koronawirusempotwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 463 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

· Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 59414

· Liczba osób aktualnie zakażonych:32709

· Liczba osób objętych kwarantanną: 22566

· Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 889

· Liczba osób, które wyzdrowiały: 25941

· Liczba osób, które zmarły: 764

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1303

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 59414.