Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 57- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 58 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieruszowie. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 66 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu "Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 67 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSSM im. J. Strusia w Poznaniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 69 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

- 73 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 76 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 76 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

- 79 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 80 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 81 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Sieradzu. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 83 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 84 - letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

- 88 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu "Na Stokach" w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 91 - letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

- 95 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 42 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 52 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 59 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Wieluniu. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Opocznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 74 -letni mężczyzna. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Przysusze. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 86 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 92 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zduńskiej Woli. Pacjent pochodził z powiatu sieradzkiego.

- 94 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

W województwie łódzkim są 1472 kolejne zakażenia koronawirusempotwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 617 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

· Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 55809

· Liczba osób aktualnie zakażonych:31317

· Liczba osób objętych kwarantanną: 24907

· Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 903

· Liczba osób, które wyzdrowiały: 23785

· Liczba osób, które zmarły: 707

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3317

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 55809.