Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 58 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 63 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 73 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 79 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 84 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu kutnowskiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 44 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 53 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego-wschodniego.

- 59 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

- 67 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Pacjent pochodził z powiatu łęczyckiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego

- 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 77 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Klinice Rehabilitacji Ortopedycznej i Pourazowej w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zduńskiej Woli. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.

- 86 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 88 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

W województwie łódzkim jest 1289 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 1928 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

· Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 54337

· Liczba osób aktualnie zakażonych:30493

· Liczba osób objętych kwarantanną: 24364

· Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 943

· Liczba osób, które wyzdrowiały: 23178

· Liczba osób, które zmarły: 666

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2253

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 54337.