Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 66 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 67 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 70 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 74 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 77 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 79 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi.Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 89 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 97 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 47 -letni mężczyzna. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 57 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w MSWiA w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 63 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zduńskiej Woli. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 69 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 77 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 79 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 87 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 88 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

W województwie łódzkim jest 1530 kolejnych zakażeń koronawirusempotwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 902 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

· Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 45283

· Liczba osób aktualnie zakażonych:28978

· Liczba osób objętych kwarantanną: 25579

· Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1245

· Liczba osób, które wyzdrowiały: 15750

· Liczba osób, które zmarły: 555

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2259

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 45283.